Přeskočit navigaci
Společnost, politika, kultura, filosofie
26.listopadu 2022
Spravujete webové stránky? Obohaťte je obsahem z Glos.
 

Kontakt

Napište nám na adresu inzerce [při] glosy.info.

Chcete oslovit čtyřicet tisíc vzdělaných čtenářů měsíčně? Naše inzertní nabídka není tak rozmanitá jako v mediálních agenturách, zato vám nabízíme možnost oslovit specifickou cílovou skupinu.

Pokud budete inzerovat na Glosách, může se vaše reklama zobrazovat i na tématicky spřízněných stránkách e-Polis. Můžete svou propagaci tedy zefektivnit - spravovat jednu kampaň a nechat ji běžet na obou serverech.

Nabízíme dva reklamní formáty.

Textově - grafická reklama

PopisCena
Textově - grafické inzeráty: Obrázek přitáhne čtenářovu pozornost, text mu poskytne podrobnější informace. U tohoto formátu se platí za kliknutí. Čím víc návštěvníci na vaši reklamu klikají, tím je levnější.1 - 10 Kč za kliknutí
Ukázka textové reklamyTip: Tento formát doporučujeme pro propagaci jednotlivých služeb či produktů - knih, elektroniky atd.

Sidebanner

PopisCena
Postranní statický, animovaný nebo interaktivní banner ve formátu GIF, JPG nebo SWF. Šířka do 180px.50 - 250 Kč za 1000 imp.
Tip: Tento formát je vhodný k propagaci palety služeb, skupiny produktů nebo pro brand building.

Je možné se domluvit i na dalších reklamních formátech.

Reklamní kampaně si můžete sami spravovat a sledovat jejich statistiky přes reklamní rozhraní na Glosách, nicméně můžete též správu nechat na nás a my se o vaše kampaně budeme zdarma starat.